RU

Щербань-молодший заявляє, що може довести вину Тимошенко

03.04.2012, 17:55
Щербань-молодший заявляє, що може довести вину Тимошенко - Фото
Юлія Тимошенко
Депутат Донецької обласної ради Руслан Щербань заявляє, що може довести причетність Юлії Тимошенко й Павла Лазаренка до вбивства його батька Євгена Щербаня в 1996 році. Про це йдеться в листі Руслана Щербаня на адресу посла США Джона Теффта, копія якого є у розпорядженні видання Острів.

У своєму листі Щербань запевняє, що може чітко довести зацікавленість і мотиви, які були необхідні для організації вбивства його батька. "Я багато разів особисто був присутній під час бізнес-переговорів мого батька з Тимошенко й Лазаренком. Останні весь час вимагали від мого батька поступитися своїми бізнес інтересами в інтересах компанії ЄЕСУ, неодноразово погрожуючи йому розправою. Про це відомо багатьом іншим людям", - пише Щербань .

"Він (Євген Щербань) відмовився віддати Тимошенко свій бізнес, незважаючи на погрози, у тому числі з боку тодішнього прем'єр-міністра України Лазаренка", - зазначив Щербань-молодший.

Він також повідомляє, що Лазаренко в той час був зобов'язаний повернути борг Щербаню в сумі $50 млн., чого до теперішнього часу не зробив.

"З рахунків Тимошенко й Лазаренка організаторам вбивства Щербаня було виплачено кілька мільйонів доларів США, що повністю доведено вироком суду. Я довгий час мовчав, поки Лазаренко й Тимошенко були на волі і займали високі державні посади, але сьогодні у мене є шанс довести вину замовників вбивства мого батька", - заявив Щербань.

Разом з тим сина загиблого дивує реакція міжнародного співтовариства, в тому числі й посла США. "Складається враження, що деякі політики намагаються захистити убивць від правосуддя, інакше не можна пояснити нескінченні ультиматуми української влади відпустити Юлію Тимошенко з в'язниці", - відзначає Щербань.

За наявною у нього інформацією, уряд США "блокує спроби українських правоохоронців проводити необхідні слідчі дії з зазначеними особами на території США".

Нагадаємо, раніше перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін заявив, що у прокуратури є достатньо підстав вважати, що Тимошенко причетна до вбивства Євгена Щербаня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини