RU

Ще один свідок підтримав Луценка

11.01.2012, 13:19
Ще один свідок підтримав Луценка - Фото
8f5ed012f987d9185d39f4d22496a926.jpg

53-й свідок у справі екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Віктор Котик вважає, що виділення квартири Леоніду Приступлюку було проведено відповідно до норм чинного законодавства. Про це він сказав під час сьогоднішнього засідання.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Котик зазначив, що з 1998 року він працює начальником відділу обліку та розподілу житлової площі у Печерській районній у місті Києві адміністрації.

У своїх вільних поясненнях Котик зазначив, що керівництво МВС звернулося до Печерської адміністрації з листом від 30 вересня 2005 з проханням затвердити рішення центральної житлової комісії МВС від 7 вересня 2005 року про надання житла співробітнику МВС Приступлюку.

Котик повідомив, що за результатами засідання громадської комісії Печерської адміністрацією було складено протокол і в травні рішення було затверджене.

На питання захисту, чи законно було ухвалено рішення про надання Приступлюку квартири, свідок сказав, що це рішення Печерської адміністрацією було прийнято відповідно до вимог чинного законодавства.

На питання адвоката Олексія Баганця, чи надходили свідкові прохання від Луценка позитивно розглянути питання, Котик відповів: "Ні, жодного разу - ні звернень, ні телефонних дзвінків, нічого не було".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини