RU

Ще один соратник Тимошенко отримав політичний притулок

13.02.2013, 17:59
Ще один соратник Тимошенко отримав політичний притулок - Фото
Валерій Іващенко
Політичний притулок Валерію Іващенку надано в рамках конвенції ООН про статус біженців, повідомляє Український тиждень з посиланням на МЗС Данії.

При цьому, як повідомляють журналісти, МЗС країни обмежився лаконічним підтвердженням інформації. Однак сам Іващенко припустив, що в рішенні про надання йому притулку значну роль відіграли заяви лідерів Євросоюзу та резолюції ПАРЄ.

У резолюції ПАРЄ, прийнятої на початку 2012 року, судовий процес над ним визначається як несправедливий, а статті Кримінального кодексу, за якими його та інших політиків звинувачували як "неприйнятні".

Своє рішення просити політичний притулок Іващенко пояснив так: "Вони знову почали переслідування, знову хотіли посадити мене, розгляд касаційної скарги повинен бути в березні. Тепер я можу говорити вільно, і так я можу більше служити своїй країні. Я б хотів повернутися на батьківщину, але поки не можу. Україною керує жменька тих, хто діє так, ніби вони успадкували права на всю країну та її багатства ".

Нагадаємо, Іващенка засудили до 5 років позбавлення волі за звинуваченням у перевищенні службових повноважень. Апеляційний суд Києва пом'якшив покарання до умовного терміну і звільнив з-під варти 14 серпня 2012-го року.

Досьє на Валерія Іващенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини