RU

Ще одна організація українців у Росії може бути закрита

28.01.2011, 09:45
Ще одна організація українців у Росії може бути закрита - Фото
30832cc5e5bf9066f9b8a3e6fe568ca1.jpg

Ще одна організація українців у Росії може бути закрита

У Росії найближчим часом закриють ще одну організацію українців. Про це повідомив директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України Олег Волошин.

Як передає телеканал "1+1", зокрема, О.Волошин зазначив: "Йде процес, близький до завершення, після закриття іншої організації, яка працювала у спаррингу з об’єднанням українців Росії".

За його словами, МЗС робить все можливе, щоб запобігти цьому процесу, але оскільки він перебуває на розгляді судової інстанції, шансів вплинути на рішення суду немає. Також О.Волошин переконаний у тому, що такі рішення не додають конструктиву в українсько-російські відносини.

Нагадаємо, раніше Верховний Суд Росії прийняв остаточне рішення про ліквідацію Федеральної національно-культурної автономії українців Росії (ФНКА УР). "Верховний Суд Росії відхилив нашу скаргу, і рішення про ліквідацію автономії набуло чинності. Наші докази не були сприйняті", - сказав співголова ФНКА УР Валерій Семененко.

За його словами, після такого рішення суду у всіх склалося враження, що це скоординована кампанія проти керівництва автономії.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини