RU

Ще один свідок став на бік Луценка

07.10.2011, 10:24
Ще один свідок став на бік Луценка - Фото
8b898dd9f865f16ec820f6942a5fcd85.jpg

Ще один свідок став на бік Луценка

Свідок у справі колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Сергій Левченко говорить, що рішення виділити квартиру водію екс-міністра Леоніду Приступлюку було прийнято відповідною комісією без вказівок безпосередньо Луценка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Левченко в лютому 2005 року працював заступником начальника департаменту розвідувально-пошукової діяльності (ДРПД) по тиловому забезпеченню, а в березні був призначений начальником департаменту оперативної служби (ДОС) (в цьому департаменті рахувався Приступлюк, - ред.).

Левченко зазначив, що він вважав, що Приступлюк в органах працював і раніше, і з приходом Луценка він тільки поновлювався, тому особливих питань з його призначенням не виникало. Водночас, він сказав, що про якісь конкретні обставини прийому на роботу Приступлюка в ДРПД йому нічого не відомо. Коли в 2005 році ДРПД перейменували в ДОС, Приступлюк був переоформлений разом з усіма співробітниками, безпосередньо від Луценка не поступало жодних вказівок щодо його переоформлення. Зі слів свідка, таке переоформлення було законним.

На питання прокурорів, чи не виникало у нього питань, чому співробітник його департаменту працює водієм у міністра, Левченко відповів: "Ні, не виникало".

Що стосується виділення квартири Приступлюку, Левченко зауважив, що це рішення приймалося колегіально на засіданні комісії, яка займалася подібними питаннями. "Жодного тиску не було", - сказав він. Свідок наголосив, що виділення квартири Приступлюку сприймав як поліпшення умов співробітника, і нічого незвичайного в цьому не було.

Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини