RU

Ще один свідок став на бік Луценка

12.10.2011, 11:49
Ще один свідок став на бік Луценка - Фото
749049f196507cddc8c8c19aa1e2a9f5.jpg

Ще один свідок став на бік Луценка

За керівництва Міністерством внутрішніх справ України Юрія Кравченка, Юрія Смирнова, Миколи Білоконя і Василя Цушка пенсії нараховувалися за тією ж схемою, за якою була нарахована пенсія водію Юрія Луценка. Про це заявив свідок у справі Володимир Хміль, який обіймав посаду заступника начальника відділу нагород, присвоєння спеціальних звань і проходження служби департаменту кадрового забезпечення МВС України в 2005 році.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Хміль, відповідаючи на питання адвоката Юрія Баганця, чи була практика зарахування цивільного стажу в міліції при призначенні пенсії до і після того, як Луценко очолював МВС, зазначив: "Така практика була".

Він повідомив, що в таких випадках департамент готував лист на Кабінет міністрів з проханням дозволити врахувати цивільний стаж як міліцейський при нарахуванні пенсії, що і робилося при позитивній резолюції Кабміну. Він також зазначив, що після того, як був отриманий дозвіл Кабінету міністрів, на його підставі готувався відповідний висновок комісії МВС.

Відповідаючи на питання адвоката Ігоря Фоміна, чи була практика підготовки таких листів характерна тільки для керівництва МВС Луценком, Хміль сказав: "Це не була практика міністра Луценка. Вона була і до нього".

Захисник екс-міністра Ірина Луценко поцікавилася, при яких міністрах, крім Луценка, він готував листи до Кабміну з проханням дозволити зарахування цивільного стажу в міліцейський для призначення пенсії, Хміль сказав: "Кравченко, Смирнов, Білоконь, Цушко".

Він також зазначив, що при кожному з цих міністрів він готував по 5-10 таких листів.

Хміль повідомив, що підготовка подібного листа на Кабінет міністрів не є протиправною і підтвердив, що ці листи готувалися за стандартним шаблоном.

Юрій Луценко: біографія, новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини