RU

Ще один свідок став на бік Луценка

29.09.2011, 11:59
Ще один свідок став на бік Луценка - Фото
34dd3a4ed2181f74ca5c06f446272c79.jpg

Ще один свідок став на бік Луценка
Колишній старший уповноважений з особливо важливих доручень департаменту розвідувально-пошукової діяльності МВС України Валерій Морецький, який працював на цій посаді в 2005 році, заявляє, що при прийомі на роботу водія екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Леоніда Приступлюка законодавство не порушувалося.

"У законодавчому полі порушень допущено не було. Все було в рамках закону, однозначно", - сказав він під час допиту на засіданні Печерського суду Києва у справі Луценка в четвер, передає Інтерфакс-Україна.

Морецький зазначив, що не говорив на допиті в Генпрокуратурі про те, що вказівка про прийом на роботу Приступлюка виходила від тодішнього глави МВС.

"Це було особиста вказівка Сороки (колишній заступник начальника кадрового забезпечення департаменту розвідувально-пошукової діяльності МВС України Микола Сорока, - ред.) підготувати подання за його підписом", - пояснив свідок.

Крім того, Морецький зазначив, що йому було важко з психологічної точки зору свідчити в Генпрокуратурі "по 4-5 годин і давати пояснення з деяких питань, на яких наполягала Генпрокуратура".

У свою чергу, підсудний Луценко звернув увагу суду на те, що це вже четверте свідчення про фальсифікації допиту свідків в Генпрокуратурі.

Юрій Луценко: біографія, новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини