RU

Ще один колишній бютівець приєднався до фракції Партії регіонів

06.04.2011, 15:00

Ще один колишній бютівець увійшов до складу фракції Партії регіонів. Про це на пленарному засіданні Верховної Ради у середу оголосив головуючий на засіданні перший віце-спікер Адам Мартинюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Мартинюк зазначив, що у зв'язку з персональною заявою у фракцію Партії регіонів увійшов позафракційний народний депутат, пройшовши у парламент за списком фракції БЮТ, Володимир Скубенко.

Нагадаємо, В.Скубенко був виключений із фракції БЮТ у лютому після того, як Верховна Рада внесла зміни до Конституції, що відсувають парламентські вибори на жовтень 2012 року. На думку БЮТ, зміни були прийняті з порушенням Конституції. Зокрема у БЮТ повідомили, що у залі засідань під час реєстрації були відсутні депутати: Василь Горбаль, Дмитро Саламатін, Микола Джига, Володимир Демішкан, Ринат Ахметов, Юрій Іванющенко, Олег Бабаєв, Павло Мовчан, Іван Куровський, Руслан Богдан, Василь Шпак, Михайло Зубець, Василь Петівка, Володимир Скубенко, В’ячеслав Богуслаєв та інші, але їхні картки проголосували за зміни.

Діяльність української опозиції: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>

Партія регіонів: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини