RU

Шандра вважає, що заяви Симоненка про його відставку – це емоції

31.07.2008, 14:17

Вимоги лідера Компартії Петра Симоненка відправити у відставку Міністра з питань надзвичайних ситуацій Володимира Шандру є емоційними. Так вважає глава МНС і заявляє, що ніхто з депутатів із запитами з приводу стихійного лиха до нього не звертався.

"Я думаю, що це емоційний виступ, тому що жодного депутатського запиту щодо ситуації, яка склалася в кінці липня, не було від депутатів, у тому числі, і від пана Симоненка", - зауважив Міністр, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також В. Шандра зазначив, що говорив з приводу цього питання з кількома представниками Компартії. "Фракція (комуністів – ред.) щодо цього питання не збиралася, і це особиста думка пана Симоненка. Я вже звернувся до нього, щоб я міг особисто розповісти, як це відбувалося. Напевно, у нього неточна інформація, про те, як працювало МНС, про те, як працювали рятувальники, про те, як працювали органи місцевого самоврядування. Я думаю, ми цю інформацію надамо. Можливо, ми не всю інформацію надали через прес-службу або я у своєму інтерв'ю, тому тут нерозуміння", - сказав він.

Також В. Шандра звернув увагу на те, що інші фракції, судячи з виступів їхніх представників, не займаються політиканством і розуміють, що сталася трагедія.

Нагадаємо, фракція Компартії закликала висловити недовіру главі МНС В. Шандрі.

Досьє на Петра Симоненка >>>

Досьє на Володимира Шандру >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини