Шамшур сподобався фракції БЮТ. Він порядний і принциповий

19.03.2009, 15:59

Кандидат на посаду Міністра закордонних справ Олег Шамшур справив на фракцію БЮТ позитивне враження. Голосування за його кандидатуру може відбутися вже завтр

Кандидат на посаду Міністра закордонних справ Олег Шамшур справив на фракцію БЮТ позитивне враження. Голосування за його кандидатуру може відбутися вже завтра. Про це повідомив в інтерв'ю журналістам народний депутат від БЮТ Сергій Міщенко.

"Дуже позитивно, дуже позитивно. Ми, чесно кажучи, й чекали такого результату, тому що хто його знав до цього, в тому числі і я, знали, що це дуже принципова, професійна, порядна людина, дипломат", - сказав С.Міщенко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами С.Міщенка, БЮТ з великою часткою ймовірності може підтримати цю кандидатуру. "Я б агітував за голосування за цю людину. Ніяких ультиматумів, ніяких умов не ставити, а голосувати, незважаючи на те, що його подав Президент. Ми повинні показати, що ми йдемо назустріч, і ми не ставимо палиці в колеса, як нам ставлять в наших міністерствах", - відзначив він.

С.Міщенко наголосив, що остаточне рішення щодо кандидатури О.Шамшура фракція прийме на своєму засіданні, яке почнеться завтра о дев'ятій ранку. Після цього рішення буде прийняте на раді коаліції.

Відповідаючи на питання, чи може ця кандидатура бути внесеною у залу пленарних засідань Верховної Ради вже завтра, С.Міщенко сказав: "Цілком можливо, якщо завтра буде 226 голосів, то може бути. Якщо, наприклад, вся "Наша Україна" проголосує, ми дамо голоси і Литвин, то якраз вистачить голосів, тому що комуністи і "регіони" голосувати не будуть".

Нагадаємо, раніше сьогодні у Партії регіонів заявили, що кандидат на посаду Міністра закордонних справ Олег Шамшур відмовився від зустрічі з фракцією, тому "регіонали" не підтримають його кандидатуру. "Ми запропонували йому (Олегу Шамшуру - ред.) провести сьогодні відповідну зустріч, але він нам передзвонив і сказав, що у нього немає часу сьогодні з нами зустрітися", - сказала Г.Герман.

Олег Шамшур: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев