RU

Шахтарів провокували брати участь у мітингу - Метінвест

23.04.2014, 17:17
Шахтарів провокували брати участь у мітингу - Метінвест - Фото
1e4dee90f2fec4539172afa15bc4355c.jpg

Шахтарів ПАТ Краснодонвугілля закликали до участі у мітингу невідомі люди спортивної статури. Про це йдеться в коментарі компанії Метінвест бізнесмена Ріната Ахметова.

У компанії зазначили, що 22 квітня в Краснодоні після мітингу за федералізацію і проведення референдуму, який проходив на площі Леніна, близько 100 осіб спортивної статури перейшли до адміністративної будівлі Краснодонвугілля. "Своїми гаслами ці люди провокували шахтарів, які поверталися після робочої зміни, закликали їх брати участь в мітингу", - наголосили в компанії, структурним підрозділом якої є Краснодонвугілля.

Цього ж дня, о 18:00, під адмінбудівлею Краснодонвугілля зібралося кілька сотень людей. Протестуючі озвучили економічні та політичні вимоги. Учасники мітингу вимагали від керівників Краснодонвугілля офіційного дозволу на поїздки до будівлі обласного управління СБУ в Луганській області, а також надання автобусів для цих цілей. "У той же час вони вимагали підвищити вдвічі заробітну плату і скасувати стандарти з охорони праці та техніки безпеки, які впроваджені на виробництві підприємства", - вказали в Метінвесті.

Сьогодні у мітингу під адміністративним будинком ПАТ Краснодонвугілля (входить до групи Метінвест бізнесмена Ріната Ахметова) беруть участь близько 300 людей - менше 3% від штатної чисельності співробітників.

Але через блокування доріг і блок-постів переважна більшість співробітників структурних підрозділів не можуть дістатися до своїх робочих місць.

Генеральний директор Краснодонвугілля Олександр Ангеловський, керівники шахт і структурних підрозділів продовжують переговори з протестуючими
.

Нагадаємо, сьогодні прокуратурою Краснодона із залученням фахівців контролюючих органів розпочато перевірку додержання вимог законодавства з питань оплати праці шахтарів та інших соціально-економічних питань.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини