RU

Шахтарі погрожують взяти в облогу особняки Тігіпка й Бойка

22.02.2012, 13:06
Шахтарі погрожують взяти в облогу особняки Тігіпка й Бойка - Фото
Михайло Волинець
Шахтарі-інваліди погрожують проведенням всеукраїнського страйку в разі, якщо влада не виконає їхні вимоги.

Як повідомляє прес-служба БЮТ з посиланням на свого депутата Михайла Волинця, про це сьогодні заявили шахтарі, які зібралися на з'їзді Ради незалежних профспілок вугільної галузі.

За словами Волинця, основні претензії адресовані міністру соціальної політики Сергію Тігіпку та міністру енергетики та вугільної промисловості Юрію Бойко.

"По-перше, шахтарі-інваліди вимагають нарахувати їм компенсації з урахуванням інфляції. По-друге, тут присутні більше ста голів профспілок первинних організацій - шахт, які вимагають виплатити їм багатомісячну заборгованість із заробітної плати", - сказав Волинець.

"Люди у відчаї. Шахтарі, з якими я спілкувався, не виключають, що навесні відбудеться всеукраїнський страйк. Кажуть, ми знайдемо маєтки Тігіпка й Бойка та підемо розбивати намети і стукати касками", - зазначив народний депутат.

За його словами, сьогодні шахтарі знову підуть до Міністерства соцполітики, щоб "отримати відповідь від Тігіпка, оскільки вчора він обмежився одними обіцянками". "Також сьогодні шахтарі мають намір провести розмову з міністром Юрієм Бойко", - додав він.

Нагадаємо, вчора близько 18:00 шахтарі заблокували міністерство соцполітики. Вони вимагали провести нарахування компенсацій з урахуванням інфляції і вирівняти виплати тим, хто працював в однакових умовах, але йшов з роботи в різні роки. Після переговорів з Тігіпком вони звільнили приміщення міністерства.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини