RU

Шахтарі підтримали президентські амбіції Тимошенко

30.11.2009, 17:17

Всеукраїнська громадська організація "Шахтарі України" на засіданні 28 листопада прийняла рішення про підтримку кандидата в Президенти Юлії Тимошенко. Про це повідомив голова організації Віктор Держак під час сьогоднішньої зустрічі глави уряду з шахтарським активом.

Як повідомили у прес-службі Кабінету Міністрів, він заявив: "Вчора на розширеній нараді одностайно прийнято рішення про підтримку кандидата у президенти Юлії Тимошенко". В. Держак додав, що організація "Шахтарі України" створена ще у 2005 році і на сьогодні нараховує понад 22 тисяч членів.

Він також повідомив, що главі уряду присвоєно звання почесного члена цієї організації. "Є три види членства: індивідуальне, колективне і почесне. Останнє присвоюється за значну допомогу вугільній сфері", - наголосив В. Держак.

За його словами, уряд під керівництвом Ю. Тимошенко зробив для вугільної галузі за останні два роки більше, ніж всі попередні уряди за 18 років: "Цей уряд приймає послідовні і необхідні рішення, спрямовані на подолання труднощів у сфері, на збереження кадрового потенціалу і на розширення виробничої бази", - резюмував В. Держак.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини