RU

Шість депутатів прогуляли всі засідання комітетів Ради, - ОПОРА

27.08.2013, 15:23
Шість депутатів прогуляли всі засідання комітетів Ради, - ОПОРА - Фото
e92701c5b9777b96e7fc9584ecb34ac7.jpg

Депутатів ВО Свобода названо найбільш дисциплінованими за відвідуваністю засідань комітетів Верховної Ради, найнижчий показник - у позафракційних депутатів. Шестеро парламентаріїв не з'явилися на жодне засідання. Про це йдеться у звіті громадянської мережі ОПОРА, складеному за результатами довгострокового моніторингу.

Як повідомляє прес-служба ОПОРИ, за перші півроку роботи парламенту сьомого скликання найкращий показник відвідуваності засідань комітетів мають депутати від Свободи - 91,3%
; Компартії - 81,9%, ВО Батьківщина - 79,1%, Партії регіонів - 78,2%, УДАР - 76,4%. Рідше за інших на засідання ходять позафракційні - 69,8%.

Шість депутатів Верховної Ради не відвідали жодного засідання комітету, до складу якого входять. Лідерами за кількістю пропусків засідань є позафракційні депутати Ігор Палиця
, Павло Балога (за рішенням суду з 2 липня був позбавлений депутатського мандата, - ред.), Констянтин Жеваго, депутат від фракції Партії регіонів Юрій Іванющенко, Віталій Ковальчук з партії УДАР, і лідер Компартії Петро Симоненко.

Найвищий показник присутності народних депутатів на засіданнях (94,17%) - у комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Найменш дисциплінованими є депутати комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики. У процентному співвідношенні вони були присутні на 58,33% засідань.

По темі: Найбільшою проблемою Верховної Ради названо комітети

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини