RU

Сейм Польщі схвалив створення україно-польсько-литовської бригади

20.03.2015, 16:30
Сейм Польщі схвалив створення україно-польсько-литовської бригади - Фото
103c879ecd0af49834a803171284b067.jpg
Польський Сейм прийняв закон, що наділяє президента Польщі правом ратифікувати угоду про формування спільної польсько-української-литовської бригади. Закон, який після цього надійде в Сенат, підтримали 408 депутатів.

Основне завдання бригади полягатиме в участі в миротворчих місіях, а метою створення військової групи є поглиблення регіонального військового співробітництва та допомогу Україні в реформуванні її Збройних сил. Бригада, підрозділи якої будуть розміщуватися на території двох держав, а штаб командування - в Любліні, повинна також стати базою для створення чергової бойової групи Євросоюзу, передає Polskie radio.

Бригада буде задіяна в операціях під егідою ООН, НАТО і ЄС, а також в рамках різних коаліцій, які створені у відповідність із статутом ООН.

В даний час триває робота над технічною угодою між Польщею, Україною та Литвою. Після його прийняття, робочі групи зможуть приступити до формування точної структури бригади.

Нагадаємо, в лютому віце-прем'єр і міністр оборони Польщі Томаш Семоняк висловив сподівання, що ще цієї осені бригада проведе перші навчання.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини