RU

Серед депутатів-корупціонерів найбільше регіоналів, - МВС

29.03.2012, 12:01
Серед депутатів-корупціонерів найбільше регіоналів, - МВС - Фото
Фото: Getty Images

У 2010 році до кримінальної відповідальності правоохоронці притягнули більше 160 депутатів різних рівнів, написав в блозі на сайті інформагентства Укрінформ міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко. Левову частку з цього числа склали члени Партії регіонів і БЮТ - по 51 депутату. Далі йде НУНС з 37 притягнутими до відповідальності депутатами, Блок Литвина з 16 депутатами і Комуністична партія з вісьмома.

У 2011 році, за даними керівника МВС, в корупційних діях викрили 179 народних обранців. У скоєнні злочинів викрито 85 регіоналів, 40 бютівців, 33 нунсівця, 10 комуністів, сім членів Блоку Литвина, три представника Сильної Україні і одного депутата від ВО Свобода.

У 2012 році до кримінальної відповідальності притягнули вже 49 депутатів, у тому числі 30 регіоналів, 11 бютівців, п'ятьох нунсівців, двох членів Свободи та одного комуніста.

Якщо аналізувати дані про посади правопорушників, то, за даними глави МВС, в 2010 році в корупції викрили чотирьох депутатів від облрад, сім міських голів та їх заступників, 14 депутатів міськрад, 33 депутатів райрад і 105 голів сільрад.

"Таким чином, хочу ще раз наголосити - правоохоронці не беруть до уваги політичну приналежність того чи іншого виявленого корупціонера, а діють відповідно до вимог чинного законодавства", - резюмував Захарченко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини