RU

Сепаратисти безперешкодно в'їжджають в Слов'янськ - Тимчук

28.04.2014, 10:46
Сепаратисти безперешкодно в'їжджають в Слов'янськ - Тимчук - Фото
Фото: ЕРА
Сепаратисти вільно покидають і прибувають в Слов'янськ, незважаючи на заяву української влади, що місто заблоковане. Про це повідомив керівник групи Інформаційне опір Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

"З незрозумілих причин, де-факто згорнувши активну фазу антитерористичної операції до її завершення, її керівництво не вжило заходів, достатніх для повного блокування Слов'янська (не дивлячись на те, що офіційно заявило про це)", - сказано в повідомленні.

"Підтвердженням цьому є безперешкодне прибуття на минулих вихідних у Слов'янськ представників керівництва так званої Донецької народної республіки, "дружній візит" 15 озброєних бойовиків на Новокраматорський машинобудівний завод з метою захоплення інженерних машин, і безперешкодний відхід диверсійної групи звідти. Окрема історія - захоплення заручників від місії спостерігачів ОБСЄ в нібито ізольованому районі та доставка з Горлівки в Слов'янськ трьох захоплених співробітників Альфи. Усіх цих деморалізуючих моментів можна було уникнути, якби місто дійсно блоковано", - зазначив Тимчук.

"Більше того: не дивлячись на надзвичайно резонансні акції, що проводяться екстремістами в зоні АТО, деякі представники керівництва операції вже кілька днів перебувають поза зоною її проведення. Але найголовніше: підрозділам силових структур, задіяним в ході АТО, не поставлені чіткі накази по завершенню вже розпочатих було дій з нейтралізації груп екстремістів. Тоді як до виконання таких завдань особовий склад повністю готовий. Навпаки: у разі досягнення тактичних успіхів, замість їх закріплення, з незрозумілих причин незмінно слід наказ на відведення сил", - підкреслив Тимчук.

За словами Тимчука, "зазначається абсолютно незадовільний рівень координації дій різних силових структур, що беруть участь в АТО - незважаючи на те, що представники керівництва всіх силовиків представлені в штабі АТО".

"У цих умовах різні звинувачення у недостатній ефективності на адресу рядових "силовиків", ми впевнені, відволікають увагу від головної проблеми - відсутності політичної волі вищого військово-політичного керівництва країни і ступеня компетентності безпосереднього керівництва операції. Між цими посадовими особами немає проміжних ланок, тому винних у недозволене пробуксовуванні АТО визначити дуже легко. Складається враження, що проведена вищим керівництвом держави гра йде врозріз з національними інтересами України. Ми впевнені, що особливо неприпустимо ця безвольність напередодні травневих свят (1 і 9 травня), коли прогнозується різке підвищення активності екстремістів", - підкреслюється в повідомленні.

"Доводи зразок твердження, що АТО може спровокувати вторгнення Росії, виглядають непереконливими. Навпаки: допущення розповсюдження зарази проросійського екстремізму по регіону дає Москві привід почати таке вторгнення. Нейтралізація ж екстремістських груп, керованих Росією, позбавляє Путіна необхідних йому "аргументів" щодо  допомоги співвітчизникам в Україні, що не визнають бандерівську нелегітимну владу". Переконливо просимо вище військово-політичне керівництво і керівництво АТО усвідомити всю ступінь неприпустимості фактичного згортання операції та відсутності адекватних дій в ході її проведення", - сказано в повідомленні групи Інформаційний опір.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що терористичним групам на Донбасі поставлено завдання від керівництва сепаратистів протягом 28 квітня призвести захвати будівель силових структур в п'яти населених пунктах Луганської та Донецької областей.

Раніше в Горлівці Донецької області бойовики захопили трьох офіцерів Служби безпеки України, які прибули з Києва.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини