RU

Сепаратистами керують російські спецслужби - МЗС України

09.04.2014, 16:09
Сепаратистами керують російські спецслужби - МЗС України - Фото
Євген Перебийніс
Україна має в своєму розпорядженні безперечні докази того, що сепаратистські акції на південному сході України координуються ФСБ і військовою розвідкою Росії. Про це на брифінгу повідомив директор департаменту інформаційної політики Євген Перебийніс.

"Незважаючи на вимоги з боку офіційного Києва і заклики міжнародного співтовариства, російська сторона продовжує підривну діяльність, яка загрожує безпеці України та її громадян. Безперечним доказом цього є практично щоденні затримання Службою безпеки України російських шпигунів і членів диверсійних груп , які координуються ФСБ і військовою розвідкою РФ ", ​​- цитує спікера зовнішньополітичного відомства кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Перебийніса, є свідчення про безпосередню участь громадян Росії в координації та реалізації планів з силового захоплення об'єктів у Донецькій, Луганській і Харківській областях. "Анексувавши Автономну Республіку Крим, Російська Федерація перетворила територію півострова в штаб підтримки сепаратистів, координуючи їх злочинні дії, поставляючи диверсантів і озброєння", - зазначив він.

На сьогодні в східних регіонах України - Донецькій, Луганській, Харківській областях відбуваються виступи сепаратистів, супроводжувані захопленням адміністративних будівель, порушенням громадського порядку.

Правоохоронні органи, діяльність яких координує міністр МВС Арсен Аваков, намагаються нормалізувати ситуацію на Сході країни.

Також нагадаємо, що сьогодні СБУ затримала громадянку Російської Федерації, Марію Коледу, яка виконувала завдання спецслужб для дестабілізації ситуації в південних областях України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини