RU

Сенцов попросив опублікувати його заповіт: повний текст

26.10.2018, 13:02
Сенцов попросив опублікувати його заповіт: повний текст - Фото
Олег Сенцов до голодування (фото - Радіо Свобода)

Український політв'язень, режисер Олег Сенцов попросив опублікувати його заповіт. Текст заповіту сестра Наталя Каплан передала Громадському.

Лист датовано 7 вересня 2018 року. Сенцов своїми спадкоємцями призначив дітей - Аліну і Владислава.

"Я, Сенцов Олег Геннадійович, перебуваючи при здоровому розумі й твердій пам'яті, заповідаю в разі моєї смерті екранізацію фільмів за моїми сценаріями, а саме "Носоріг", "Кай", а також написані мною в неволі "Блискучий світ", "Ворони" і "Крісті" моїй соратниці і другому режисерові Євгенії Врадій в якості режисера-постановника. У разі її відмови, вона має право вибрати, кому передоручити дані екранізації, а також вибрати компанію виробника цих фільмів.

Правонаступниками, спадкоємцями і одержувачами моїх гонорарів після моєї смерті, я призначаю моїх дітей: Сенцову Аліну і Сенцова Владислава. Заповіт складено в ІК-8 м.Лабитнангі в присутності і завіренні моїм адвокатом Дінзе Дмитром. 07.09.18".

Олег Сенцов став лауреатом премії За свободу думки ім. Андрія Сахарова 2018 року.

Українського режисера окупанти затримали в травні 2014 року, засудивши у фейковій справі в серпні 2015 року на 20 років колонії суворого режиму "за підготовку терактів в Криму". Сенцов перебуває в заполярній в'язниці в Лабитнангі. 14 травня він почав безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів, але припинив 5 жовтня.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини