RU

"Роблю, що повинен": до Сенцова пустили правозахисницю

14.08.2018, 15:32
Олег Сенцов (фото - Facebook Людмила Денисова)

До українського політв'язня Олега Сенцова пустили російську правозахисницю Зою Свєтову. Вона говорила з режисером дві години при начальнику колонії і ще двох співробітниках, повідомила вона телеканалу RTVI.

Сенцов назвав свій стан передкритичним.

За словами Свєтової, він знаходиться в хорошій і чистій чотиримісній палаті. Лікарі не дають ніяких прогнозів, але Сенцов їм довіряє і вони роблять те, що можуть.

"Але це ситуація, яка не може врятувати його життя", - сказала правозахисниця.

Сенцов сказав, що продовжує голодування з тією ж метою - звільнення всіх українських політичних в'язнів з російських в'язниць.

14 травня 2018 року українець почав безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів. 13 липня мати українського режисера написала президенту РФ Володимиру Путіну клопотання про помилування.

7 серпня в УФСВП Росії заявили, що стан здоров'я Сенцова "задовільний" і "відносно стабільний". При цьому російський адвокат Дмитро Дінзе стверджує, що політв'язню все гірше: у нього дуже низький пульс і гемоглобін (анемія). 8 серпня сестра Сенцова Наталія Каплан з посиланням на лист брата повідомила, що той "майже не встає", "все катастрофічно погано" і "кінець близький". Щоб залишатися у свідомості, Сенцов вживає поживну суміш.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини