RU

Сенцов голодує 100 днів

21.08.2018, 10:35
Сенцов голодує 100 днів - Фото
Олег Сенцов (фото - Facebook Людмила Денисова)

Сьогодні, 21 серпня, 100 днів від початку голодування українського політв'язня-режисера Олега Сенцова. Своїм протестом він вимагає від Москви звільнення всіх політв'язнів їх України в РФ.

Посольство України у Великій Британії сьогодні в який вже раз закликало Кремль звільнити українського режисера.

"21 серпня виповнюється 100 днів голодування політичного в'язня Олега Сенцова. Ми закликаємо наших партнерів випустити реліз з вимогою до РФ", - відзначили в посольстві.

Прес-секретар МЗС Мар'яна Беца в Twitter підкреслила: "100 днів голодує Сенцов. Страшна цифра. Людське життя - найвища цінність. Вимагаємо від РФ негайно звільнити Олега". Вона звернулася до партнерів України і міжнародних організацій з проханням посилити тиск на РФ.

Читайте також: Сенцов втрачає надію і не вірить у звільнення - сестра

14 травня 2018 року Сенцов почав безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів. 13 липня його мати написала президенту РФ Володимиру Путіну клопотання про помилування. 8 серпня сестра Сенцова Наталія Каплан з посиланням на лист брата повідомила, що той "майже не встає", "все катастрофічно погано" і "кінець близький". Щоб залишатися у свідомості, Сенцов вживає поживну суміш.

14 серпня біля Путіна відповіли, що для початку процедури помилування українського політв'язня Сенцов повинен самостійно звернутися до президента РФ з відповідним проханням.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини