RU

Сенат Нідерландів схвалив угоду про асоціацію Україна-ЄС

30.05.2017, 15:34
Сенат Нідерландів схвалив угоду про асоціацію Україна-ЄС - Фото
Фото: atlanticsentinel.com

Верхньою палатою парламенту Нідерландів сьогодні, 30 травня, прийнято закон про ратифікацію угоди про асоціацію України з Євросоюзом. Таким чином, остання країна ЄС підтримала цей міжнародний договір щодо поглиблення політичної, торгівельної, культурної інтеграції між Україною та об'єднанням, а також зі зміцнення безпеки.

"За" проголосувало майже дві третини сесійної зали. Всього в Сенаті Нідерландів 75 членів.

Раніше законопроект схвалила нижня палата голландського парламенту.

Тепер документ про ратифікацію угоди має затвердити уряд країни, після чого він потрапить на підпис до короля Нідерландів Виллема-Олександра.

6 квітня 2016 року у консультативному референдумі в Нідерландах більшість громадян проголосували проти ратифікації угоди Україна-ЄС. Відреагувавши на результати народного волевиявлення, влада країни заявила про необхідність пошуку компромісу між побажаннями голландців і зовнішньополітичним курсом ЄС.

Незадовго до Нового року в Брюсселі погодилися на висловлені Амстердамом коригування і пропозиції щодо процедури ратифікації.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини