RU

Семенюк-Самсоненко заявляє, що з Тимошенко "не грається в пісочницю"

15.08.2008, 12:49

Глава Фонду держмайна України (ФДМУ) Валентина Семенюк-Самсоненко заявляє, що не поважає політиків та держслужбовців, які свої особисті амбіції переносять на державний рівень. За її словами, якщо Прем'єр-міністр дала вказівку у приміщення Кабінету не допускати В. Семенюк-Самсоненко, то "це виглядає по-дитячому".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Соцпартії, В. Семенюк-Самсоненко зауважила, що "не в пісочницю гратися прийшла" до Юлії Тимошенко. "Ти в державному приміщенні Кабінету Міністрів, ти там тимчасово - так само і я тут, у Фонді державного майна", - сказала чиновник. За її словами, коли політик, державний службовець робить такі "амбіції" – це "людина не майбутнього, це людина розрухи".

"Коли Юлія Володимирівна була в опозиції, то була "за" реприватизацію, а при владі її Кабінет проект закону про реприватизації підтримувати відмовився. Так само в сесійній залі спрацювала її фракція", - нагадала політик. На її думку, це свідчить про подвійні стандарти. "А я за диктатуру закону. Оскільки якщо так піде далі, то через запропонований Тимошенко механізм громадяни можуть позбутися навіть приватизованих квартир", - наголосила глава ФДМУ.

Досьє на Валентину Семенюк-Самсоненко >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини