RU

Семенюк-Самсоненко прокоментує свою відставку ввечері

26.12.2008, 16:05

Валентина Семенюк-Самсоненко, після відставки з поста голови Фонду державного майна України, яку ухвалила сьогодні Верховна Рада, не коментує цю подію. Такий висновок можна було зробити з короткої телефонної розмови екс-глави Фонду з кореспондентом ЛІГАБізнесІнформ. "Я не можу зараз говорити", - сказала В. Семенюк-Самсоненко.

Свою позицію вона збирається озвучити сьогодні на прес-конференції, запланованій на 17:00 у Фонді держмайна України.

Однак, ще до прийняття парламентом рішення, прес-служба ФДМУ розіслала інформацію, в якій В. Семенюк-Самсоненко, зокрема, заявила, що "звільнення керівника ФДМ з посади призведе у лічені дні до захоплення цього органу рейдерськими структурами і, як наслідок, тотального тіньового розподілу державного майна між приватними структурами, близькими до певних політичних сил".

"Люди, які насправді піклуються про інтереси держави, про захист та збереження її майна, не стануть проводити звільнення керівника ключового в управлінні державним майном органу, незаконно, всупереч Конституції, Кодексу законів про працю, нехтуючи відсутністю процедури звільнення. Водночас мета БЮТ і Прем'єра Тимошенко не полягає у призначенні легітимного керівника Фонду. Їх влаштує тільки моє звільнення, щоб нікому було заважати розкрадати і "доїти" державні підприємства", - наголосила В. Семенюк-Самсоненко.

Нагадаємо, Верховна Рада звільнила з посади голови ФДМУ В. Семенюк-Самсоненко. За відповідну Постанову ВР N3466 проголосувало 259 народних депутатів. Документ набуває чинності з моменту його прийняття.

Валентина Семенюк-Самсоненко: біографія і добірка новин>>>
Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини