RU

Семенюк-Самсоненко бачить Луценка в Партії регіонів

27.10.2008, 11:35

Голова Фонду державного майна (ФДМУ), один із лідерів Соціалістичної партії України Валентина Семенюк-Самсоненко прогнозує, що Юрій Луценко пройде в парламент за списком БЮТ, а через 3-4 місяці може перебігти в Партію регіонів. Про це вона сказала в ефірі радіо "Свобода".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Соцпартії, В. Семенюк-Самсоненко передбачила, що у Міністра внутрішніх справ, лідера громадського руху "Народна самооборона", колишнього члена СПУ Ю.Луценка може з'явитися симпатія до Партії регіонів.

"Давайте я спрогнозую. Дай Бог, щоб я ще прийшла до вас у цю студію, я вам спрогнозую: зараз велика любов у Луценка до Юлії Володимирівни, пройде за списком Юлії Володимирівни, через місяці три-чотири буде любити Партію регіонів. Дай Бог, щоб я помилилася", - сказала політик.

Водночас, на зауваження, що у Ю.Луценка склалися не дуже хороші взаємини з депутатом Верховної Ради, членом фракції Партії регіонів Борисом Колесниковим, голова ФДМУ відповіла, що справа тут зовсім в іншому. "Тут же справа не лише у Колесникові, тут зовсім в іншому справа. А тоді, знаєте, від великої любові до великої нелюбові один крок", - наголосила соціалістка.

Нагадаємо, Міністр внутрішніх справ, лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко має намір йти на дострокові парламентські вибори разом з депутатом Київради, боксером Віталієм Кличком. Про це заявив сам глава МВС. Проте, Ю. Луценко не виключає також приєднання своєї сили до Блоку Юлії Тимошенко, хоча з лідером БЮТ такий сценарій поки що не обговорювався.

Досьє на Юрія Луценка >>>

Досьє на Валентину Семенюк-Самсоненко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини