RU

Секрети краси Тимошенко

24.10.2008, 16:16

Глава уряду України Юлія Тимошенко за часів своєї підприємницької діяльності мало їла, пила багато соків і не відвідувала фітнес-центрів. Про це розказав в інтерв'ю "Комсомольській правді в Україні" охоронець Ю. Тимошенко з 1991 по 1994 роки Сергій.

"У неї звичка є, перекушувати на ходу. Часто недоїдала. Доводилося помічникам її вмовляти: "Юле, треба поїсти". В ресторани не ходила. З собою їй готували домашню їжу в термоси. Дієтичне харчування. Пила багато соків. Соки завжди під рукою - в кабінеті, в машині", - розказав про секрети краси Ю. Тимошенко охоронець.

Він повідомив, що не бачив, щоб Ю. Тимошенко пила алкоголь або курила. "Коли тост говорила, в келих наливала сік", - зазначив Сергій.

"Не бачив, щоб відвідувала фітнес-центри, з фігурою немає проблем. Її знав мій тренер. В університеті, який вона закінчувала, він був її викладачем фізкультури. Розказував, фізкультуру прогулювала... Але на посаді гендиректора від уроків самооборони у фахівців, які я поводив, не відмовлялася", - відзначив колишній охоронець Прем'єра.

Говорячи про зачіску, Сергій повідомив, що у Ю. Тимошенко завжди був відкритий лоб, і "волосся акуратно за вуха закладала". "Спокійно ставилася до своєї зовнішності. Знала, що виглядає добре", - запевнив він.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини