Секретар РНБО Клюєв подав до суду на Яценюка через тушок

Секретар РНБО Клюєв подав до суду на Яценюка через тушок - Фото
19.06.2013, 17:15

Арсеній Яценюк повідомив, що секретарю РНБО не сподобалася "правда про те, що він займається політичною корупцією у Верховній Раді"

мСекретар РНБО  Андрій Клюєв подав до суду на лідера парламентської фракції Батьківщина Арсенія Яценюка за звинувачення у політичній корупції. Про це Яценюк заявив сьогодні журналістам після зустрічі з президентом Віктором Януковичем на Банковій.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Яценюк повідомив, що на зустрічі з президентом він піднімав питання політичної корупції в парламенті. "Я назвав йому два конкретних прізвища - це Клюєв та  Арбузов, які мають відношення до тиску на опозиційних депутатів і до скуповування цих депутатів. На що він (президент, - ред.) сказав, що треба зустрічатися і говорити. Я сказав: ми зустрінемося, з Клюєвим так точно. Він сьогодні подав на мене до суду, і я зобов'язання зустрінуся з секретарем Ради національної безпеки і оборони в суді, зі свідками, які будуть говорити про те, яке Клюєв має відношення до скуповування депутатів. Я зараз ще й до Арбузова звертаюся, нехай і він подасть до суду, ми також зустрінемося в суді, і я не виключаю, що і в міжнародних судах", - зазначив Яценюк.

Уточнюючи на прохання журналістів, які претензії викладені в позові Клюєва, Яценюк сказав: "Судячи з того, що я бачив, Клюєв образився на те, що я розповів правду про те, що він займається політичною корупцією у Верховній Раді України, про те, що він скуповував тушок в минулому і в цьому скликанні, і про те, що він мав відношення до акції 18 травня, на якій були побиті журналісти".

Досьє на Арсенія Яценюка

Досьє на Андрія Клюєва