Секретар РНБО – голові КСУ: Ростов не гумовий, маєтки через кордон не перевезете

03.11.2020, 21:30
Секретар РНБО – голові КСУ: Ростов не гумовий, маєтки через кордон не перевезете - Фото
Олексій Данілов (Фото: LIGA.net)

Секретар Ради національної безпеки й оборони  Олексій Данілов порадив голові Конституційного суду  Олександру Тупицькому "не засмічувати інформаційний простір істеричними заявами, а разом з адвокатом думати над лінією захисту в суді". Про це Данілов написав у своєму  Facebook.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Останні заяви голови КСУ пана Тупицького дивують неадекватністю оцінок ситуації і перебільшенням значущості власної персони", – зазначив він.

За словами Данілова, судді своїм рішенням про скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування "зазіхнули на ряд фундаментальних основ конституційного ладу в Україні, здійснивши за суттю спробу повалення конституційного ладу і зміни політичного курсу країни".

Данілов зазначив, що подібні дії мають усі ознаки кримінального злочину, за який передбачено відповідне покарання.

"Тому раджу пану Тупицькому не засмічувати інформаційний простір істеричними заявами, а разом з адвокатом думати над лінією захисту в суді", – написав Данілов.

Він переконаний, що глава КСУ має подати у відставку.

"Наостанок хочу закликати: припиніть шантажувати країну. Не варто керуватися принципом, що замовлення вітчизняних олігархів і закордонних "спонсорів" має бути відпрацьовано в будь-якому випадку. Це шлях у прірву. Ростов не гумовий, і власні маєтки через кордон перевезти не вдасться. Збережіть залишки честі і подайте у відставку", – написав секретар РНБО.

Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина