RU

Секретаріат звинуватив БЮТ у спробі паралізувати роботу судів

13.10.2008, 15:54

Народні депутати від БЮТ намагаються паралізувати роботу всіх адміністративних судів міста Києва. Так прокоментував масову присутність народних обранців у приміщенні Окружного адміністративного суду м. Києва і навколо нього керівник Служби представництва в судах України інтересів Президента і створених ним консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів і служб Секретаріату глави держави Руслан Кирилюк.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі глави держави, В. Кирилюк впевнений, що, "зірвавши вчорашнє засідання апеляційного суду за допомогою юридичних диверсій, депутати від Блоку Юлії Тимошенко вдалися до дій фізичних, кинувши всі сили на блокування Окружного адміністративного суду м. Києва". "Тим самим перешкоджаючи задоволенню їхнього ж клопотання про передання матеріалів справи до суду апеляційної інстанції", - додав він.

"Очевидно, що представники БЮТ сподіваються зірвати і сьогоднішнє засідання Київського апеляційного адміністративного суду, оскільки розуміють відверту неправосудність постанови за Указом Президента і неминучість його скасування, одинаково як і неминучість проведення позачергових виборів", - резюмував керівник Служби представництва в судах України інтересів Президента.

Нагадаємо, за даними прес-служби Вищого адміністративного суду України (ВАСУ), сьогодні близько 20 народних депутатів України від Блоку Юлії Тимошенко перешкоджають роботі голови ВАСУ Олександра Пасенюка.

Довідка про Блок Юлії Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини