RU

Секретаріат спростовує заяви Коновалюка про незаконні постачання зброї в Грузію

06.11.2008, 17:20

Секретаріат Президента спростовує інформацію народного депутата від Партії регіонів, голови тимчасової слідчої Комісії Верховної Ради з питань з'ясування обставин постачання Грузії української військової техніки з метою встановлення фактів порушення законодавства України і норм міжнародного права Валерія Коновалюка про незаконні постачання зброї Грузії. Про це сьогодні на брифінгу заявив заступник глави Секретаріату Президента Андрій Гончарук.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, коментуючи заяву В.Коновалюка про те, що на сьогодні є факти незаконного постачання Україною зброї до Грузії, А.Гончарук зазначив: "Хочу запевнити, що всі постачання, які здійснювалися до Грузії, перебувають у відповідному правовому полі, і жодних обмежень з постачань тієї номенклатури, яка була поставлена до Грузії, немає".

А.Гончарук додав, що постачання зброї Грузії тільки одним суб'єктом, а саме "Укрспецекспортом", є максимально прозорими і не створюють якихось незаконних схем. А.Гончарук також не розуміє, звідки у В.Коновалюка з'явилася така інформація. Він запропонував дочекатися, поки голова Комісії офіційно надасть докази своїх слів.

Нагадаємо, раніше В.Коновалюк заявляв про те, що Комісія Верховної Ради виявила в Південній Осетії факти, які підтверджують постачання Грузії української зброї.

Про скандал на ринку озброєнь у статті "Україна торгує смертю">>>
Досьє на Валерія Коновалюка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини