RU

Сегодня Мультимедиа підтверджує факт "переговорів з владою і регіональними елітами"

10.08.2011, 17:51

Компанія Сегодня Мультимедиа, що видає газету Сегодня, підтверджує, що веде переговори з представниками влади про співпрацю. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі видавничого холдингу, коментуючи заяву голови Севастопольської міськдержадміністрації Володимира Яцуби про те, що севастопольські регіонали під час передвиборчої кампанії будуть спиратися на державні телеканали і газету Сегодня.

"Сегодня Мультимедиа на регулярній основі веде переговори і з представниками влади, і з регіональними елітами. Це відбувається на постійній основі і спрямовано на розширення впливу газети та інших проектів видавничого холдингу... Ми збираємося співпрацювати і з владою, і з опозицією, і з діячами бізнесу, причому не лише корпоративного, в усіх регіонах України", - заявила генеральний директор холдингу Олена Громницька.

У свою чергу, директор кримської філії холдингу Рустам Корсовецький зазначив: "Ми вважаємо за необхідне підтримку будь-якої співпраці з державними органами України. Але це нас, так само як і їх, ні до чого не зобов'язує... Природньо, кримська філія просуває нашу газету, і ми дуже раді тим переговорам, які були проведені в серпні з місцевою владою Севастополя на рівні керівництва компанії".

Нагадаємо, раніше голова Севастопольської міськдержадміністрації Яцуба на політраді міської організації Партії регіонів заявив, що севастопольські регіонали під час передвиборчої кампанії будуть спиратися на державні телеканали і газету Сегодня. "З владою залишаться тільки державні телеканали. Інші йдуть на вибори заробляти гроші. Будемо думати, як задіяти телепростір. Поки це вдається в ручному режимі", - сказав Яцуба.

Також Яцуба зазначив, що заручився підтримкою газети Сегодня. З його слів, генеральний директор Сегодня Мультимедиа Громницька нещодавно побувала в Севастополі. Яцуба розпорядився розгорнути підписку на Сегодня в первинних організаціях.

Нагадаємо, компанія Сегодня Мультимедиа належить бізнесмену і народному депутату від Партії регіонів Рінату Ахметову.

ЗМІ та реклама: всі новини>>>
Партія регіонів: довідка, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини