Щоб напевно: Порошенко закріпив підписом запуск антикорсуду

26.06.2018, 12:16
Щоб напевно: Порошенко закріпив підписом запуск антикорсуду - Фото
Фото: пресс-служба президента

Закон є технічним, він складається з двох статей, які дозволяють на практиці створити Антикорупційний суд в Києві

Президент Петро Порошенко підписав закон про створення Вищого антикорупційного суду №8497. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Цей закон є технічним. Законом створюється Вищий антикорупційний суд, який буде знаходиться в Києві. Кабінету міністрів Верховна Рада доручила профінансувати його створення.

Президент нагадав, що цей закон був проголосований Верховною Радою в надзвичайно короткі терміни в першому читанні і в цілому.

"Фактично, крім заключних положень, закон складається всього з двох статей. Стаття 1. Утворити Вищий антикорупційний суд. Стаття 2. Місце знаходження, територіальна юрисдикція і статус визначаються законом про Вищий антикорупційний суд", - уточнив президент положення підписаного ним закону.

Читайте також: Опубліковано закон про Антикорупційний суд: набере чинності завтра

Рада також підтримала за основу проект змін до закону про судоустрій і статус суддів у зв'язку з прийняттям закону про Вищий антикорупційний суд 7441, за проголосували 237 депутатів. Передбачено, що апеляційна палата Вищого спеціалізованого суду буде діяти в його складі. При цьому апеляційна палата буде організаційно, кадрово і фінансово автономною.

7 червня Верховна Рада прийняла закон про антикорупційний суд: "за" документ №7440 у другому читанні і в цілому проголосували 315 народних депутатів.

Антікорсуд повинен бути сформований протягом року після вступу закону в силу. Він почне роботу, коли за результатами конкурсу будуть призначені не менше 35 суддів, 10 з яких будуть суддями апеляційної палати.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами