RU

Що сьогодні буде в Гаазі за позовом "Україна проти РФ" - Зеркаль

04.06.2019, 11:12
Що сьогодні буде в Гаазі за позовом
Українська сторона процесу (фото - прес-служба Суду ООН)

Сьогодні, 4 червня, на слуханнях в Гаазі за позовом "Україна проти Росії" українська делегація покаже, що Суд ООН має повну юрисдикцію розглядати справу по суті. Про це пише в Facebook заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль.

Після її вступного слова професор Жан-Марк Тувенен розповість суду, як Конвенція зобов'язує РФ запобігати фінансування тероризму будь-якими особами.

Потім Марні Чік буде говорити про некоректність російського тлумачення складу злочину "фінансування тероризму" і покаже фактологічні маніпуляції РФ за актами тероризму, згаданим в позові.

Девід Зайонтс розповість про дотримання процедурних вимог Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму.

Професор Гарольд Гонджа Коу повідає суду про те, як РФ порушує в Криму саме Конвенцію про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, "а не щось інше, як помилково вважає Росія".

Завершить вступ української делегації Джонатан Гімблетт: він пояснить, що Україна належним чином зрозуміла статтю 22 Конвенції, коли подала справу до Суду ООН.

Слухання вчора і сьогодні засновані на письмових запереченнях РФ за позовом (почитати їх тут; обережно, це пропаганда). Письмові пояснення України, які будуть створені у виступах сьогодні, також доступні для ознайомлення.

Вчора Зеркаль пояснила, в чому небезпека нинішнього засідання в Гаазі.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини