Що миротворці будуть робити з жителями Донбасу: думка Порошенка

13.07.2018, 13:31
Що миротворці будуть робити з жителями Донбасу: думка Порошенка - Фото
Петр Порошенко (фото - пресс-служба президента)

Основне завдання можливоъ миротворчоъ місії під егідою ООН в Донбасі - зупинити бойові дії і забезпечити виведення російських гібридних військ з України. Про це президент Петро Порошенко заявив в інтерв'ю каналу France 24, пише прес-служба глави держави.

"Миротворці не повинні повертати український суверенітет: ми можемо зробити це за допомогою політичного процесу. Вони повинні повернути мир на цю землю, зупинити вбивства. Присутність миротворців допоможе нам вивести з цієї території російські війська, танки і артилерію", - сказав він.

Порошенко поскаржився, що розгортання такої місії неможливо, поки країна-окупант Росія блокує це питання в Раді Безпеки ООН.

"... І Росія повинна пояснити всьому світу, чому вона проти. Миротворці прийдуть туди, будуть захищати місцевих жителів і створять політичні та оборонні передумови для виконання мінських угод. У нас є гарантії безпеки з боку Росії за Будапештським меморандумом, у нас є підпис Росії під мінських угодами, у нас є російська відповідальність", - підкреслив президент.

Читайте також: Порошенко: Україна не підтримає ніяких проектів ЄС за участю РФ

За його словами, "вперше продемонстровано в документах недавнього саміту НАТО, що до цієї ситуації (в Донбасі, - ред.) привели агресивні дії Росії"

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииУбить в себе наркомана. История одного эксперимента