RU

СБУ зайнялася причиною "термінового від'їзду в Росію" Развозжаєва

26.10.2012, 14:21
СБУ зайнялася причиною
Леонід Развозжаєв (фото - vk.com)
Служба безпеки України здійснює перевірку "причин в'їзду російського опозиціонера Леоніда Развозжаєва в Україну, законності та статусу його перебування на території країни, а також обставин та мети термінового виїзду в Росію". Про це повідомила сьогодні прес-служба відомства.

"За результатами вжитих заходів громадськість буде проінформована", - наголошується в повідомленні. Розпочату перевірку в СБУ мотивують "резонансом, який викликали події, пов'язані з обставинами перебування громадянина Російської Федерації Развозжаєва в Україні".

Також в СБУ говорять, що "в засобах масової інформації з'явилося чимало емоційних заяв, версій і припущень у цій справі, які за змістом часто суперечать один одному".

Нагадаємо, 19 жовтня в Києві був викрадений російський опозиціонер Леонід Развозжаєв. За словами самого Развозжаєва, його схопили біля будівлі управління комісара ООН у Києві, куди він прийшов подавати запит про надання статусу біженця. Під час перерви в роботі управління Развозжаєв покинув будівлю, після чого співробітники почули крики. Пізніше стало відомо, що Развозжаєва доставили в Москву, де Басманний суд прийняв рішення про його арешт. Його особисті речі залишилися в управлінні комісара ООН у Києві. У той же день управління ООН подало заяву в київську міліцію про викрадення людини.

МВС України визнало, що російський опозиціонер був викрадений на території України іноземною спецслужбою. Начальник управління зі зв'язків з громадськістю МВС Володимир Поліщук заявив: "Зрозуміло, що це були не злочинні елементи. Це не кримінальний питання, а питання взаємодії силових структур, про яку я нічого не знаю".

У представництві Європейського Союзу в Україні вже заявили, що влада України повинна дати відповідь на всі питання, які виникли у зв'язку з викраденням у Києві російського опозиціонера, який планував отримати в Україні статус біженця.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини