RU

СБУ закрила справу Тимошенко з приховування валютної виручки ЄЕСУ

18.01.2012, 14:58
СБУ закрила справу Тимошенко з приховування валютної виручки ЄЕСУ - Фото
86f0ecb883dfb08aaaea00fa311fb82b.jpg
Кримінальну справу у відношенні екс-прем'єра України Юлії Тимошенко, що стосується діяльності компанії Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ) у частині організації приховування валютної виручки, закрито. Про це сказано в повідомленні прес-центру Служби безпеки України.

"У зв'язку з тим, що законодавством декриміналізовано ст. 207 КК України (80-1 в редакції 1960 р.), кримінальну справу за обвинуваченням Тимошенко Ю.В. в частині організації приховування валютної виручки закрито", - сказано в повідомленні.

У зв'язку з перебуванням Тимошенко в Качанівській виправній колонії, кримінальну справу за її звинуваченням в організації приховування валютної виручки, організації неодноразового ухилення від сплати податків на загальну суму понад 16 млн.грн., розкрадання і замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн.грн. ПДВ, службової підробки та замаху на розтрату чужого майна - коштів державного бюджету в сумі $405,5 млн. направлено за підслідністю до слідчого відділу УСБУ в Харківській області.

"У ході розслідування справи встановлено, що одним із способів розкрадання бюджетних коштів було введення фінансової схеми приховування валютної виручки і створення документальної видимості розрахунків за товарно-матеріальні цінності офшорними компаніями з корпорацією Єдині енергетичні системи України", - зазначили в СБУ.

Розслідування справи за іншими епізодами "злочинної діяльності Тимошенко Ю.В. триває", повідомили в СБУ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини