RU

СБУ штурмує квартиру колишньої співробітниці ЄЕСУ

27.10.2011, 15:15
СБУ штурмує квартиру колишньої співробітниці ЄЕСУ - Фото
a7a504f1c7bd5801ea1f26f915c43f4f.jpg

СБУ штурмує квартиру колишньої співробітниці ЄЕСУ

У Дніпропетровську СБУ штурмує квартиру Лідії Сокольченко, яка проходить у поновленій справі щодо ЄЕСУ.

Як повідомляє Українська правда з посиланням на сина Сокольченко Владислава, станом на 14:25 СБУ ще не вдалося потрапити в квартиру. Владислав стоїть з працівниками на сходинках перед квартирою. Самої Лідії Сокольченко зараз немає.

Владислав уточнив, що зараз "продовжуються словесні дискусії між ним і співробітниками спецслужби". "Їх поки що троє, двоє - з Києва і один з Дніпропетровська, але вони погрожують викликати підкріплення і зламати двері, якщо я їх не пущу", - сказав він.

"У них є постанова Шевченківського райсуду про проведення обшуку. Підстав для цього я не знаю, оскільки вони не дають повністю прочитати документ", - зазначив син Сокольченко, додавши, що СБУ викликала його до квартири матері по телефону.

"Вони невідомо звідки дізнались мій номер, я підозрюю, що мій номер на прослушці", - додав Владислав.

Лідія Сокольченко 15 років тому працювала в корпорації Єдині енергетичні системи України, а зараз є пенсіонеркою і інвалідом II групи. Її називають бухгалтером і одним з керівників ЄЕСУ, якою в 90-ті роки керувала Тимошенко.

Нагадаємо, Служба безпеки порушила проти Тимошенко і колишнього прем'єр-міністра Павла Лазаренка нову кримінальну справу, пов'язану зі спробою покладання боргів корпорації ЄЕСУ перед Міністерством оборони Росії на бюджет України.

24 жовтня стало відомо, що прокуратура скасувала постанову про закриття ще однієї кримінальної справи у відношенні Тимошенко за фактами розкрадання 25 млн.грн. бюджетних коштів і ухилення від сплати податків по розрахунках за природний газ корпорацією ЄЕСУ.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини