СБУ: Рубан не генерал і не представляє Україну або її спецслужби

16.01.2016, 15:45
СБУ: Рубан не генерал і не представляє Україну або її спецслужби - Фото
Володимир Рубан (фото - facebook.com/volodymyr.ruban)

У СБУ ведуть активну роботу по звільненню заручників з рук терористів ДНР/ЛНР і вже звільнили 2 998 людей, але ще 131 людина залишається в полоні

Служба безпеки України заявила, що керівник центру обміну полоненими Офіцерський корпус, парламентер Володимир Рубан не уповноважений вести переговори про звільнення українців. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

У відомстві зазначили, що продовжують активну роботу по звільненню заручників з рук терористів в Донбасі і на сьогодні змогли звільнити 2998 чоловік, але ще 131 людина залишається в полоні.

"Ми спільно робимо і віримо, що завершимо цю справу - повернуті будуть всі без винятку. Результат є там, де кожен крок виважений, а люди не шукають марнославства або вигоди, де мотивація одна - безкорислива допомога. У той же час закликаємо тих, хто безпідставно прикриваючись Службою, втручається в цей делікатний процес, - не грати долями людей!" - йдеться в повідомленні.

"Останнім часом якийсь громадянин Володимир Рубан поширює заяви, ніби він, як представник СБУ, проводив якісь переговори щодо можливого визволення громадян України в Мінську і начебто обговорював там ймовірність їх обміну на російських військовослужбовців. СБУ офіційно заявляє, що Рубану не надавалися ніякі доручення або повноваження вести будь-які переговори про звільнення громадян України", - заявляють в СБУ.

"Довгий час він безпідставно називає себе "генерал-майором" спецслужби, за його словами, так його представляють і окремі ЗМІ. Це також не відповідає дійсності", - наголошується в заяві.

"У Мінську триває робота тристоронньої контактної групи і чотирьох підгруп, де Україну представляють уповноважені на це особи. Звичайно, пан Рубан міг побувати в Мінську як приватна особа, але він ніколи не брав участь в офіційних переговорах або зустрічах", - підкреслюють в спецслужбі.

"Питання звільнення українських громадян, які стали політв'язнями в РФ, зокрема, Надії Савченко, Олега Сенцова,, Олександра Кольченка перебуває на особистому контролі президента, про це йдеться на всіх міжнародних зустрічах. Спекулювати на цих темах, надаючи недостовірну і відверто вигадану інформацію - це вводити в оману суспільство і родичів полонених", - заявляють в СБУ.

"Служба безпеки України відкрита до співпраці в пошуку і звільненні громадян, які перебувають на окупованих територіях або в РФ у форматі роботи волонтерів з міжвідомчим центром, але при цьому в черговий раз закликає відмовитися від спекуляцій і помилкових заяв", - додають у відомстві.

Раніше парламентер Володимир Рубан, який виступає в якості свідка на судовому процесі у справі української льотчиці, народного депутата Надії Савченко, розповів, як чотири рази намагався звільнити її.

Пізніше Рубан зазначив, що в Росії погодилися на обмін Сенцова і Кольченка на російських ГРУшників Александрова і Єрофєєва.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?