RU

СБУ просять зайнятися проханням козаків про військову допомогу РФ

12.02.2014, 14:36
СБУ просять зайнятися проханням козаків про військову допомогу РФ - Фото
349583c5e82cd97577e7e45715815c7e.jpg
Керівник Громадянської мережі ОПОРА в Луганській області Олексій Кормілецький просить СБУ перевірити інформацію про те, що луганські козаки Донського козацтва звернулися до президента Російської Федерації з проханням надати військову підтримку у разі спроб введення на територію України військ НАТО, повідомляють comments.ua.

На його думку, подібні заклики можуть мати системний характер і бути загрозою територіальній цілісності України.

"Я як громадянин України хочу, щоб правоохоронні органи забезпечили безпеку наших громадян і не допустили вторгнення іноземних військ на територію України. Оскільки Луганська область розташована на кордоні з Російською Федерацією, то жителі нашого регіону в разі військового конфлікту, можуть постраждати найбільше. Цього не можна допустити", - заявив керівник обласної ОПОРИ.

Нагадаємо, донські козаки Луганського округу звернулися до президента РФ Володимира Путіна з проханням "у разі подальшого поглиблення політичної кризи, спроб введення на територію України військ НАТО, надати військову підтримку народу України".

У зверненні зазначається, що у донських козаків, які проживають в Україні, ситуація в країні в даний момент викликає жах. Зокрема вони заявляють про бездіяльність міліції та влади по відношенню до радикально налаштованих молодиків, "які калічать наших співгромадян, співробітників МВС, руйнують історичні пам'ятки, вносять розбрат у суспільство".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини