RU

СБУ показала генералів армії РФ, командувачів окупантами

28.08.2015, 17:59
СБУ показала генералів армії РФ, командувачів окупантами - Фото
Василь Грицак
Глава СБУ Василь Грицак показав журналістам докази присутності російських військовослужбовців на сході України. Про це він сказав на брифінгу в Адміністрації президента, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Служба безпеки України у взаємодії з українською розвідкою та іншими спецслужбами зібрала неспростовні докази російської присутності на території України. Сьогодні ми бачимо чітке структурування російської армії на території Донецької та Луганської областей. Зокрема, це 1-й і 2-й армійські корпуси Російської Федерації. Сьогодні українськими спецслужбами також ідентифіковані російські генерали, які брали або беруть безпосередню участь у військовій агресії", - сказав він.

1-й армійський корпус РФ розташований в Донецькій області і має в своєму складі три мотострілкові бригади, бригаду республіканської гвардії і артилерійську бригаду. Крім того, в корпус входять три окремі полки, вісім окремих батальйонів, п'ять батальйонів територіальної оборони та інші підрозділи забезпечення.

До складу 2-го армійського корпусу, розташованого в Луганській області, входять три мотострілкові бригади та артилерійська бригада, шість окремих батальйонів, вісім батальйонів територіально оборони та підрозділи забезпечення.

Командування всім угрупованням окупаційних російських військ здійснює генерал-полковник Сердюков Андрій Миколайович. Начальник штабу - перший заступник командувача Південним військовим округом (документи прикриття на прізвище Сєдов).

СБУ показала генералів армії РФ, командувачів окупантами

Натисніть для збільшення

Командування 1-м армійським корпусом на початку серпня 2015 року здійснював генерал-майор російської армії Завізьон Олексій Володимирович, відряджений з посади начальника штабу 41-ї армії Центрального військового округу ЗС РФ, використовував документи прикриття на прізвище Пілевін.

СБУ показала генералів армії РФ, командувачів окупантами

Натисніть для збільшення

Командир 2-го армійського корпусу - генерал-майор російської армії Нікіфоров Євген Валерійович (документи прикриття на прізвище Моргун), відряджений з посади заступника командувача 58-ї армії Південного військового округу ЗС РФ. Останнім часом корпусом командував генерал-лейтенант Юдін Сергій Сергійович, який очолював штаб 20-ї армії Західного військового округу ЗС РФ.

СБУ показала генералів армії РФ, командувачів окупантами

Натисніть для збільшення

Штатна чисельність двох корпусів становить до 35 тис. чоловік. Додатково на окупованій території знаходиться військовий резерв у складі 21 тактичної групи ЗС РФ (15 батальйонних і 6 ротних) чисельністю більше 9 тис. чоловік. На східному кордоні України сконцентровано ще 53 тактичні групи ЗС РФ (39 батальйонних, 14 ротних) чисельністю 50,5 тис. чоловік.

СБУ показала генералів армії РФ, командувачів окупантами

Натисніть для збільшення

"У батальйони територіальної оборони в обох корпусах входять громадяни України, а також найманці з Росії та інших країн. Особливості формування батальйонів свідчать про те, що російське командування використовує модель, апробовану керівництвом фашистської Німеччини при створенні підрозділів Ваффен-СС під час Другої світової війни" , - додав Грицак.

Читайте також: РНБО назвав імена військового керівництва окупаційних військ РФ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини