RU

СБУ перевіряє Генштаб Міноборони на дотримання режиму секретності

23.10.2013, 14:48
СБУ перевіряє Генштаб Міноборони на дотримання режиму секретності - Фото
d7d2a8b6fe1de1992c6338fa662a623a.jpg
Служба безпеки України перевіряє дотримання режиму секретності в Генеральному штабі Міністерства оборони, інформації про кримінальне розслідування на даний момент немає. Про це повідомив сьогодні на брифінгу заступник начальника слідчого управління нагляду за дотриманням законів у військовій сфері Генеральної прокуратури України Григорій Рябенко, коментуючи на прохання журналістів інформацію в ЗМІ про обшук в Генштабі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Рябенко відзначив, що, відповідно до закону про держтаємницю, СБУ контролює дотримання режиму секретності. "Департаментом охорони державної таємниці та ліцензування Служби безпеки України проведено перевірку додержання режиму секретності, зокрема, в Генштабі України і висновок надано керівництву Міністерства оборони України", - сказав він.

Рябенко також підкреслив, що за порушення режиму таємності передбачена дисциплінарна, адміністративна або кримінальна відповідальність. "Що стосується кримінальної відповідальності, то на даний момент інформацією про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань я не володію. Що стосується дисциплінарної відповідальності - це питання до міністра оборони. А адміністративної - відповідно з результатами перевірки, до Служби безпеки України", - додав він.

Нагадаємо, вчора ЗМІ повідомляли, що обшуки, проведені СБУ в кабінетах перших осіб Генерального штабу України, виявили копії секретних документів. Подібна ситуація вимагає розпочати кримінальне провадження за фактом розголошення державної таємниці для з'ясування для кого і з якою метою ці військовослужбовці збирали секретні відомості.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини