RU

СБУ перевірить фінансування Російської общини в Івано-Франківську

28.12.2012, 13:54
СБУ перевірить фінансування Російської общини в Івано-Франківську - Фото
Фото: if.gov.ua
Івано-Франківська обласна рада підтримала запит шести депутатів до обласного прокурора та управлінню СБУ в області про перевірку джерел фінансування громадської організації Російської громади Івано-Франківської області, - передає Інтерфакс-Україна.

"Просимо вас перевірити на предмет фінансування та діяльності організації Російська громада (керівник Олександр Волков). Існують обгрунтовані припущення про те, що фінансування цієї організації проводиться за меж України, а її діяльність носить антиукраїнський характер", - йдеться в депутатському запиті, який на сесії в п'ятницю оприлюднив депутат Ігор Дейчаківський (фракція Свободи).

"У той час, коли в Росії розбиті і розгромлені всі українські організації, в нашому регіоні, в нашому місті існує організація, яка поширює неправдиву інформацію про, зокрема, мовну ситуацію в нашому місті. Я просив би, щоб правоохоронні органи розібралися", - додав Дейчаківський від себе. Депутатський запит підтримав 71 депутат облради.

Нагадаємо, Івано-Франківська обласна рада має намір оскаржити рішення Івано-Франківського міського суду про скасування пункту 1 рішення облради від 23 серпня 2012 року "Про дотримання вимог Конституції України щодо функціонування державної української мови в Івано-Франківській області", в якому йдеться про те, що закон "Про засади державної мовної політики" не підлягає виконанню на території Івано-Франківської області.

Відповідний позов до облради в Івано-Франківський міськсуд подав Волков, який очолює громадську організацію Російська громада Івано-Франківської області.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини