RU

СБУ перекрила канал переправки терористів ІД через Україну

04.06.2015, 16:48
СБУ перекрила канал переправки терористів ІД через Україну - Фото
Фото: facebook.com/markian.lubkivsky
Співробітники Служби безпеки України перекрили канал переправлення членів Ісламської держави через українську територію. Шлях бойовиків пролягав через Україну і Туреччину до сирійсько-іракського зони, а також з цього регіону в країни Європи. Про це сьогодні повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

Він уточнив, що 3 червня СБУ спільно з ГМС України виявили тимчасовий "перевалочний пункт" членів ІД. Під час операції затримано п'ятеро іноземців: 2 громадянина РФ, по 1 громадянину Узбекистану, Таджикистану та Казахстану.

За його словами, затримані особи очікували на території України виготовлення підроблених паспортів для подальшого переправлення через Туреччину до Сирії. Троє затриманих прибули в Україну після депортації з Туреччини, інші приїхали з країн Європи. Трьом затриманим скорочені терміни перебування в Україні, інших чекає депортація.

"Під той час, коли левова частка наших сил і коштів спрямовується на протидію російської військової та інформаційної агресії, знешкодження терористів, виявлення і нейтралізацію диверсантів, боротьбу з провокаторами, СБУ і надалі буде чітко і повною мірою виконувати свої зобов'язання в рамках міжнародного співробітництва з протидії міжнародному тероризму"- процитував Лубківський главу СБУ Валентина Наливайченка у себе в Facebook.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини