RU

СБУ обіцяє жорстко припиняти порушення під час виборів в Раду

22.03.2012, 12:40
СБУ обіцяє жорстко припиняти порушення під час виборів в Раду - Фото
Ігор Калінін (фото - do.gov.ua)
Служба безпеки України забезпечить належні умови для вільного волевиявлення громадян напередодні й під час парламентських виборів 2012 року. Про це заявив голова відомства Ігор Калінін в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

"Один з основних правових орієнтирів нашої роботи - це закон про Службу безпеки України. Він говорить, що діяльність СБУ грунтується на принципах законності, позапартійності та відповідальності перед народом України. Отже, роль Служби безпеки у передвиборчій кампанії може бути тільки одна - правоохоронна", - сказав він.

За словами Калініна, спецслужба спільно з іншими правоохоронними органами забезпечить безпеку й стабільність в країні для проведення виборів в умовах, необхідних для вільного волевиявлення українців.

"СБУ буде жорстко реагувати на такі деструктивні прояви, як пропаганда ідей зміни територіальної цілісності держави, заклики до повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, розпалювання міжетнічної, релігійної ворожнечі", - підкреслив Калінін.

Він також запевнив, що особливу увагу буде приділятися захисту державних інформаційних ресурсів.

"Разом з іншими правоохоронними органами СБУ зробить все можливе, щоб захистити конституційні права й свободи громадян, які прийдуть на вибори", - зазначив Калінін.

Нагадаємо, відповідно до закону України "Про вибори народних депутатів", вибори повинні відбутися в останню неділю жовтня 2012 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини