RU

СБУ не знайшла зв'язку замгубернатора Дніпропетровщини з вибухами

16.05.2012, 15:04
СБУ не знайшла зв'язку замгубернатора Дніпропетровщини з вибухами - Фото
ef3b2d0256fcd27fef151888e8cf5b19.jpg
Депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова і не змогла надати жодних фактичних даних про причетність до терористичних вибухів у Дніпропетровську заступника Дніпропетровської облдержадміністрації Івана Ступака. У свою чергу народний депутат Геннадій Москаль також не надав слідчим ніякої інформації. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

В СБУ повідомили, що у зв'язку з поширенням у засобах масової інформації заяв народного депутата України Москаля і депутата Дніпропетровської обласної ради Шилової про нібито наявну у них інформацію про причетність до скоєння вибухів в Дніпропетровську 27 квітня заступника Дніпропетровської облдержадміністрації Ступака СБУ провела відповідну перевірку.

"В ході допиту громадянка Шилова жодних фактичних даних по цій справі надати не змогла. У свою чергу Москаль також не надав слідчим інформації, пов'язаної з вибухами в Дніпропетровську, зазначивши під час телефонної розмови, що його заява має "політичний характер".

Нагадаємо, 15 травня Шилова заявила, що відправила голові СБУ телеграму про можливу причетність до терористичних вибухів у Дніпропетровську заступника Дніпропетровської облдержадміністрації Ступака. Раніше про причетність Ступака до серії вибухів в Дніпропетровську повідомив перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Москаль.

27 квітня вдень у Дніпропетровську протягом години сталося чотири вибухи, постраждала 31 людина. СБУ розслідує кримінальну справу, порушену прокуратурою за ч. 2 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини