RU

СБУ не знайшла держзради у листі депутатів до Польщі

06.08.2013, 15:14
СБУ не знайшла держзради у листі депутатів до Польщі - Фото
Вадим Колесніченко, один з авторів звернення
Служба безпеки України не знайшла ознак державної зради в обігу 148 депутатів Верховної Ради до Сейму Польщі з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу.

"Встановлено відсутність в діях народних депутатів України будь-який з форм державної зради і прямого умислу, спрямованого на заподіяння шкоди суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України, які є обов'язковими ознаками злочину "державна зрада", - заявили в СБУ, пише Тиждень.

На думку служби, дії депутатів не містять ознак злочину. В СБУ звернення депутатів назвали "виразом окремої думки групи народних депутатів України щодо трагічних історичних подій".

Нагадаємо, раніше 148 депутатів з числа ПР і КПУ звернулися до Сейму Польщі з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу. В опозиції такий заклик назвали державною зрадою. Однак в наслідку в Польщі все ж прийняли помірний варіант резолюції, який лише приписував трагічним подіям "ознаки геноциду".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини