RU

СБУ денонсує всі домовленості з російськими спецслужбами

26.06.2014, 13:28
СБУ денонсує всі домовленості з російськими спецслужбами - Фото
c2fb3aa2a8948a309d8a0448adb3fe2a.jpg
Служба безпеки України денонсує всі договори та угоди зі спецслужбами та правоохоронними органами Російської Федерації. Про це йдеться у відповіді СБУ на запит ЛІГАБізнесІнформ.

"Беручи до уваги агресивну діяльність російських спецслужб щодо України (у першу чергу, участь представників ФСБ РФ у військовій анексії Криму, організацію розвідувальної роботи щодо нашої країни з території АРК, проведення заходів щодо дестабілізації ситуації на сході України) взаємодія з ФСБ РФ була припинена", - сказано документі.

Повідомляється, що СБУ здійснювала взаємодію з ФСБ "за конкретними напрямами діяльності з метою вирішення актуальних питань, що представляли спільний інтерес у важливих для обох країн сферах" - боротьби з міжнародним тероризмом та іншими проявами екстремізму, забезпечення економічної безпеки, боротьби з транснаціональними організованими злочинними угрупованнями та т.д.

СБУ направила в МЗС лист про денонсацію всіх міжнародних договорів міжвідомчого характеру зі спецслужбами та правоохоронними органами РФ. У цьому ж листі СБУ звертається до зовнішньополітичного відомства з проханням виконати всі необхідні внутрішньодержавні процедури, після завершення яких повідомити іноземну сторону про припинення дії зазначених нормативно-правових актів. При цьому в документі не уточнюється, коли

"Таким рішенням розриваються двосторонні робочі відносини, через які здійснювався обмін інформацією та здійснювалися спільні заходи з питань взаємної зацікавленості", - додали в СБУ.

Раніше глава СБУ Валентин Наливайченко повідомив, що зараз припинені всі контакти відомства з ФСБ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини