RU

СБУ звинувачує главу "підкарпатських русинів" у сепаратизмі

08.12.2008, 14:51

Служба безпеки України пред'явила звинувачення громадянинові України, керівнику асоціації "Сойм підкарпатських русинів" Димитрію Сидору у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 110 КК України ( "Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України").

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі СБУ, Д. Сидор притягнутий як звинувачений у кримінальній справі, порушеній за фактом здійснення ним закликів до зміни кордонів території і державного кордону нашої держави всупереч порядку, встановленому Конституцією України.

Стосовно Д. Сидора застосовано запобіжний засіб, передбачений ст. 151 КПК України - підписка про невиїзд. Працівники СБУ у Закарпатській області провели зустрічі з представниками русинських національно-культурних товариств, під час яких роз'яснили положення законодавства нашої держави щодо територіальної цілісності і недоторканості України.

Нагадаємо, раніше слідче відділення Управління Служби безпеки України в Закарпатській області порушило стосовно "русинських сепаратистів" кримінальну справу за фактом здійснення публічних закликів до зміни кордонів території України і порушення порядку, встановленого Конституцією.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини