RU

СБУ закликає обережно ставитися до "провокацій" БЮТ

28.02.2011, 14:10
СБУ закликає обережно ставитися до
34d3b09c4821f0897b96912fe36cfd3b.jpg

СБУ закликає обережно ставитися до "провокацій" БЮТ

Служба безпеки України просить засоби масової інформації з "обережністю ставитися до будь-яких заяв" БЮТ. Про це сказано у заяві прес-служби СБУ за результатами перевірки заяв, поширених 18 лютого представниками БЮТ про ніби незаконні дії співробітників СБУ біля офісу партії.

"Незважаючи на те, що СБУ неодноразово зверталася до керівництва БЮТ дати свідчення очевидців "подій" і запису відеонагляду охорони партійного офісу, ми так і не отримали ніяких матеріалів у підтвердження їхніх заяв", - сказано в заяві, переданій ЛІГАБізнесІнформ.

Отже, зазначають у прес-службі СБУ, обвинувачення партійних функціонерів БЮТ на адресу СБУ є "черговою спланованою провокацією, до якої не вперше вдається ця політична сила".

"Сподіваємося, що представники ЗМІ надалі з обережністю будуть ставитися до будь-яких заяв цієї партії", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, у п'ятницю Юлія Тимошенко на своїй сторінці у соціальній мережі "Twitter" написала: "СБУ намагається увійти у наш партійний офіс для обшуку і вилучення центрального партійного сервера". До офісу з парламенту виїхали нардепи від БЮТ.

Через декілька годин, коментуючи події дня, Ю.Тимошенко написала у "Twitter" нове повідомлення: "Перша атака відбита. Спрацювала інформаційна хвиля. Їм подзвонили, і вони втекли. СБУ ніколи ще так швидко не спростовувала свої дії".

БЮТ: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини