RU

СБУ вживає заходів щодо охорони держтаємниці на поліграфкомбінаті "Україна"

25.01.2010, 10:25

Служба безпеки України вживає невідкладних заходів щодо охорони державної таємниці і недопущення втручання у технологічний процес державного поліграфічного комбінату "Україна", передусім, замовлення і друку виборчих бюлетенів. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-центрі СБУ.

"СБУ діє у взаємодії з прокуратурою Києва, яка передасть усі матеріали для надання процесуальної оцінки і забезпечення законності виборчого процесу", - наголосили у прес-центрі СБУ.

Нагадаємо, сьогодні близько 7 годин ранку був захоплений поліграфічний комбінат "Україна", на якому зокрема друкуються бюлетені для другого туру виборів Президента України. Зараз на території поліграфкомбінату знаходяться машин МВС і автобус з співробітниками правоохоронних органів. Вікна біля головного входу в будівлю - вибиті, їх вже зібрали в купу, утворювані діри намагаються закласти підручними засобами.

У п'ятницю Партія регіонів вже заявляла про спробу змінити керівництво комбінату "Україна" командою Юлії Тимошенко, щоб надрукувати зайві 1,5 мільйона бюлетенів. Водночас у БЮТ назвали ці заяви провокацією, зазначивши, що бюлетені ще не друкуються, оскільки не оголошені результати першого туру.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини